Hukuk

Hukuk

KANT ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesinin temelleri  15 Kasım 2008 ’de açılmış olan  Hukuk Mektebinin kurulmasını Hukuk Devriminin başlangıcı olarak görmüştür.KANT ÜNİVERSİTESİ , aynı zamanda ilk yüksek öğretim kurumudur. Okulun kurulmasının gerisinde yatan temel düşünce çağdaş  Hukukunu koruyacak, öğretecek ve geliştirecek iyi eğitimli hukukçulara duyulan acil ihtiyaçtır. KANT ÜNİVERSİTESİ  Hukuk Fakültesi, tarihsel onurlu görevinin bilinci ile bu amaca 83 yıldır katkıda bulunmaktadır. Temel görevi hukukçu yetiştirmek, hukukun çeşitli alanlarında araştırmaları yönetmek ve desteklemek olan Hukuk Fakültesinde 110 akademik personel ile öğrenci işleri, kütüphane ve diğer yardımcı hizmetlerde görevli 45 idari ve teknik personel bulunmaktadır.

ÜCRETİ    : 7.000 EURO ( 4 YILLIK BEDEL)

LİSANS TAMAMLAMA

Adalet Yüksekokulu mezunu 3. Sınıftan başlayarak ve üst sınıftan ders de alarak 2 yıllık okulu 1,5 yılda bitirme şansına sahipsiniz

Eğitim dili TÜRKÇE ve Türkiyedeki eğitim müfredatına uygun online dersler verilmektedir.

Uzaktan derslerinizi bulunduğunuz ile göre Anadolu Üniversitesi, Ankara Üniversitesi vb okulların öğretim görevlilerinin videoları ile ders göreceksiniz.

Lisans tamamlama ücreti 3,500 euro dur

yarısını kayıttan hemen sonra kalan yarısını da bir sonraki eğitim yılında ödeyeceksiniz

Ödemeler Üniversitenin resmi hesaplarına yapılacaktır.